Ну взагалі так-то мене Микита Кравченко звати...
Привчік вам, я український аудіовізуальний митець, що наразі мешкає у Нью Йорку, США. Я народився 2004-го року в Донецьку і з раннього дитинства навіщось мав схильність до мистецьких штук.
У 2014-му разом з родиною переїхав до Києва через перше російське вторгнення. У Києві я навчався у стрьомній школі на Русанівці з п’ятого по восьмий клас, а в дев’ятому перейшов до онлайн-школи дистанційної освіти.
У 2018 році вивчав акторську майстерність у Київській театральній студії «11», а вже наступного року вступив до Київської академії кіно та нових медіа на спеціальність «аудіовізуальне мистецтво та виробництво».
У березні 2022го я виїхав до Праги, Чехія, через повномасштабне російське вторгнення. У Празі я фрілансував як фотограф і відеооператор, а також деякий час працював на пів ставки у постпродакшн студії «Dazzle Pictures».
У квітні 2022 року переїхав до США, де працював фрілансером у Вашингтоні, округ Колумбія, а також стажував у місцевій компанії з прокату кінообладнання «DC.CAMERA».
У лютому 2023 року я вступив на кінофакультет Університету Full Sail у Вінтер-Парку, штат Флорида. Отримавши ступінь молодшого спеціаліста (Associate Degree), перевівся на онлайн-програму бакалаврату з візуальних мистецтв того ж університету і переїхав до Нью Йорка шукаючи цікавіших пригод на свою сраку.
«Макітра Курваченко» – це мій творчий псевдонім.
Чому? Ну бо прікольно нє?